Anasayfa Blog Altın Makaleler Agabullion İstanbul Jewelry Show’da

Agabullion İstanbul Jewelry Show’da

by Ali Canbaz
Agabullion İstanbul Jewelry Show’da

16 – 19 Mart 2023 tarihlerinde 53. kez düzenlenecek olan İstanbul Jewelry Show bölgemizin en büyük sektörel fuarı konumundadır.

Altın, Gümüş, Pırlanta gibi takı grubunda bölgenin en büyük üretim alt yapısıyla, hem bölgenin, hem de tüm dünyanın imalat pazarı konumundadır.

İstanbul Jewelry Show, Dünyanın önde gelen Uluslararası beş Mücevher fuarından biri durumunda ve dünyanın her yerinden gelen mücevher profesyonellerine kapsamlı bir pazar ve yeni iş fırsatları sunuyor.

Binin üzerinde katılımcı firma ile bu yıl daha da büyüyerek altı Salon ziyarete açılacak.

Agabullion firması olarak Agakulche markamız ile ilk kez sahne alacağımız bu fuar için çok heyecanlıyız. Agakulche markamızı gerek yurt sathında, gerekse yurt dışında hak ettiği yere taşıyabilmek için bu fuar ve diğerleri olmaz ise olmaz konumunda.

AMR tarafından üretilen, 0,5 gramdan başlayıp 100 grama kadar giden 995/1000 ve 999,9/1000 saflıktaki Agakulche altın ürünlerimizin yanı sıra, 999/1000 saflıkta 50 gramdan başlayıp, 1000 grama kadar giden gümüş ürün grubumuzda ziyaretçilerimizle buluşacak.

Global tedarikçi vizyon yapımız ile ürün grubumuz içinde yurt dışından temin ettiğimiz Valcambi, Argor, Heraeus gb uluslararası markların minted ürünleri de vitrinlerimizde yer alacak.

T.C. Darphane ürünlerimin yanı sıra, distribütörü olduğumuz Çek Cumhuriyeti ve İngiltere Darphanesi ürünleri de ziyaretçiler ile buluşacak.

Standımızı ziyaret eden sektör temsilcilerini ayrıca yurtdışından ithal ettiğimiz üç ayrı altın analiz cihazı ile tanıştıracağız. Kuyumcuların, sahtekârlar karşısında çok büyük yardımcısı olacağına inandığımız bu cihazların çok büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz.

Bu fuar ile sektörümüz sezona iyi bir giriş yapma imkânı yakalayarak, yıl boyunca aynı trendi devam ettirecektir.

İLGİLİ GÖNDERİLER

×