Servisler

Anasayfa > Servisler

AgaBullion'da bizler sadece başka bir servis sağlayıcı değil, müşterilerimiz için bir partneriz.


Çeyrek asırlık tecrübemiz, küresel lojistik ağımız ve her biri alanında uzman ekibimizle, değerli maden ticaretinin her basamağında hizmet ve destek sağlayıcı olarak sektörün güvenilir ve kaliteli ismi olmayı başardık.


Madencilik

Yüzey jeolojisi çalışmaları ve haritalama, jeofizik arama, sondaj programı, veri analizi ve modelleme,


Daha Fazla

Kaynak Sağlama

Altın madenciliği, her kıtada faaliyet gösteren küresel bir iştir ve altın çok çeşitli tip ve ölçülerdeki madenlerden çıkarılır.


Madenler ve altın madenciliği operasyonları, coğrafi olarak geniş alanlara yayılmakla birlikte, dünya altın rezervlerinin büyük çoğunluğunun Güney Afrika'da olduğu keşfedildikten sonra, bundan kırk yıl veya daha uzun süre önce yoğunlaşılan kaynaklar önemini yitirdi.


Daha Fazla

Lojistik ve Depolama

Lojistik, günümüzde ekonomik faaliyetlerin her yönüne nüfuz etmektedir


Geleneksel olarak bir maliyet olarak görülen şey, birçok endüstride giderek artan bir rekabet avantajı kaynağı olarak kabul edilmektedir. Lojistik alanındaki ilerlemelerin kurumsal ilerleme için giderek daha kritik hale geldiğinin bilincinde olan ekibimiz, tedarik zinciri yönetimi ve lojistik değer zincirine odaklanmaktadır. AgaBullion, değerli projelerin depolanmasında önemli bir ortaktır.


Daha Fazla

Külçe Altın Ticareti

AgaBullion kıymetli metaller ve külçe altın konusunda önde gelen uzman firmalardan birisidir.


Entegre kıymetli metal çözümlerinde global bir lider olarak, en yüksek bütünlük, mükemmellik ve uyum standartlarını destekliyoruz.


Daha Fazla

Merkez Bankası Altın

Merkez bankalarının birincil rolü, bir ülkenin kaynaklarını ve yatırım politikalarını uzun vadede yönetmektir.


Bir zamanlar resmi para birimi olan Altın, modern rezerv yönetiminin temel taşı haline geldi ve yüzyıllardır merkez bankacılığının kalbinde yer aldı.


Daha Fazla

Varlık Yönetimi

Finansal varlıkların güvenliği, likidite ve getiri mantrası doğrultusunda yatırım yaparız.


Aktif olarak getiri üretir, kredi riskini azaltır veya döviz likiditesini artırırız.


Daha Fazla

AgaDigital Dijital Platformlar

AgaBullion, size değerli madenler/metaller konusunda dünya çapında kabul görmüş bir uzmanlık ürünü olan en iyi kapsamlı ve en iyi uygulamaları içeren finansal teknoloji paketini sunar.Daha Fazla

×