Kısaca AgaBullion

Anasayfa > Kurumsal > Kısaca AgaBullion

Çeyrek asırlık tecrübemiz, küresel lojistik ağımız ve her biri alanında uzman ekibimizle, değerli maden ticaretinin her basamağında hizmet ve destek sağlayıcı olarak sektörün güvenilir ve kaliteli ismi olmayı başardık.


Merkez Bankalarına ve devlet kurumlarına altın rezervi yönetimi hizmetleri gibi niş hizmetler sunarak, bir ulusun altın rezervleri oluşturma, teminat olarak kullanma, küresel piyasalarda anında satış vb. şeklinde verimli ve etkin bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Yüksek profesyonelliği ve sağladığı güvenli koşullar ile pazarın lideri konumunda yer almaktan gurur duyuyor, bunun sürdürülebilirliği adına her türlü çabayı sarf ediyoruz.


Ağımızda bulunan finans kurumları, uluslararası akreditasyona sahip teslimat rafinerileri, sertifikalı analistler ve güvenilir lojistik hizmetleri ağımız ile dünyanın herhangi bir yerinde bulunan ve değerli metal endüstrisinde yer alan her birey ve kuruluşun ihtiyacını doğru biçimde belirleyerek, tüm ihtiyaçlarını en ekonomik biçimde ve en yüksek kalitede karşılıyoruz.


Bizi sektörde öne çıkaran güvenilir yapımız ve kalite politikalarımızla, alanlarında lider birçok kamu ve özel sektör kuruluşları, finans kurumları, özel şahıs ve yatırımcı, her gün artan bir ivme ile bizi tercih etmeye devam ediyor.


Pazarın dinamiklerini ve değişkenleri sürekli takip ederek, en güvenli çözümleri en kolay hale getirmek için satış anlaşmaları, yapılandırılmış finansman ve ücretlendirme modelleri aracılığıyla finansal yardım sunuyoruz ve hacim büyümesinin temelini oluşturan satış noktaları geliştirerek, karşılıklı faydaya dayalı sürdürülebilir madencilik anlayışını inşa ediyoruz.


Ayrıca, ön ödemeler, SBLC ve diğer yollarla yapılandırılmış alım anlaşmaları gibi konular da dâhil olmak üzere finansal çözümler de sağlıyor, karmaşık süreçler içerisindeki partnerlerimize birçok noktada danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.


AgaBullion'da bizler sadece başka bir servis sağlayıcı değil, müşterilerimiz için bir partneriz.

×